Jesteś tutaj: Strona główna / Kosmetyka wizualna / Manicure

Manicure

MANICURE – PIĘKNIE, SZYBKO I BEZPIECZNIE

W naszym centrum zabiegi pielęgnacyjne manicure wykonywane są przez dwie stylistki paznokci.

MAGDA GRODZKA– paznokcie to jej pasja, hobby i praca. Tajemnice zawodu poznaje od 10 lat i nie spoczywa na laurach; cały czas nieustannie doskonali swój warsztat pracy. Magda co roku zasiada w komisji jako sędzia techniczny w prestiżowych Mistrzostwach Stylizacji Paznokci Beauty Forum. Ponadto jest dyplomowaną instruktorką Sun Flower Professional. Zdolności manualne sprawiają, że nasza manicurzystka wykona każdą albo prawie każdą wymarzoną stylizację Klientek. Magda specjalizuje się w stylizacjach migdału rosyjskiego i nie ma sobie równych w tej dziedzinie. Klientki Magdy doceniają jej precyzję, szybkość i … zawsze dobry humor. Ręka mistrza sprawia, że Klientki długo cieszą się pięknymi paznokciami i  zadbanymi dłońmi.W wolnym czasie spełnia kulinarne zachcianki  trójki wspaniałych dzieci, a kiedy już swoje skarby nakryje kołderką-odpoczywa z książką w ręku.

MAGDALENA GÓRAL– tajniki warsztatu stylisty zgłębia od kilku lat i ciągle podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w międzynarodowych zawodach branżowych, szkoleniach i konferencjach. Stylizacje ślubne to konik naszej manicurzystki. Magda cieszy się uznaniem swoich Klientek ze względu na dokładność i umiejętność łączenia barw, jej piękny uśmiech i dowcip sprawia, że nawet pochmurna Klientka zanosi się od śmiechu. Wolny czas spędza w towarzystwie rozkosznegosynka; dbając o kondycję fizyczną nieustannie pielęgnuje swój trawnik (tylko pozazdrościć).

Dodatkowo w strefie manicure nasze stylistki służą profesjonalną pomocą w pielęgnacji paznokci, dłoni; pomagają wybrać odpowiednią stylizację do kształtu palców, płytki, aby wydobyć naturalne piękno, a ukryć coś, czego nie chcemy pokazać. Wiedza i doświadczenie manicurzystek sprawia, że są one w stanie wyczarować zachwycającą stylizacje zgodnie z temperamentem Klientki, wiekiem czy  charakterem imprezy (wieczór panieński, ślub, baby boomer, urodziny czy jakakolwiek ważna uroczystość). 


METODY

Dbając o naturalną płytką paznokcia manicurzystki wykorzystują akryl i żel (w zależności od kondycji płytki paznokcia, rodzaju, kształtu), potem zaś nakładają lakier hybrydowy. W związku z tym, nie narażają Klientów na uszkodzenia naturalnej płytki (po zdjęciu akrylu czy żelu-płytka paznokcia jest w stanie nienaruszonym: zdrowa, błyszcząca, nie rozdwaja się ). Poza tym każdą stylizacje usuwamy frezarką z odpowiednim frezem, a nie acetonem, który bardzo niszczy płytkę paznokcia (staje się cienka, matowa, łamie się i rozdwaja). 

BEZPIECZEŃSTWO

Mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo naszych Klientek manicurzystki używają frezarek z wysterylizowanymi frezami (jako jedyni w Węgrowie i okolicy posiadamy własny autoklaw medyczny II generacji). Każda Klientka ma swój jednorazowy jałowy zestaw frezów, cążek, dłutek czy innych narzędzi potrzebnych do wykonania wymarzonej stylizacji. Sterylizacja w autoklawie sprawia, że wszystkie przetrwalniki drobnoustrojów, grzybów, wirusów czy innych zostają unieszkodliwione. Autoklaw medyczny II generacji, którym dysponujemy to 100% gwarancji, zatem dbajmy wspólnie o własne zdrowie i bezpieczeństwo.

PRODUKTY

Nasze stylistki pracują na marce polskiego producenta Sun Flower Professional, który od  20 lat udoskonala skład swoich produktów, dba o design i szatę graficzną. Jest to fabryka posiadająca własną mieszalnię i rozlewnię. Wszystkie produkty tej marki są atestowane, certyfikowane, pozbawione szkodliwych toksycznych substancji, dopuszczone do kontaktu ze skórą (nawet bardzo wrażliwą).

ZAKRES USŁUG

W strefie manicure możemy wykonać  dowolną stylizację zgodnie z oczekiwaniami naszych Klientów.

  • Założenie akrylu/żelu/porcelany na naturalną płytkę
  • Uzupełnienie akrylem/ żelem/porcelaną
  • Manicure hybrydowy
  • Manicure klasyczny
  • Manicure biologiczny
  • Manicure ślubny
  • Stylizacje okolicznościowe (migdał klasyczny, migdał rosyjski, square, oval, pipe).