Jesteś tutaj: Strona główna / Kosmetologia estetyczna / Technologia Legend

Technologia Legend

LEGENDTM-TERMICZNA LIPOLIZA , SKUTECZNE UJĘDRNIANIE, MODELOWANIE

System LegendTM jest jedynym medycznym urządzeniem na rynku, które działa aż na 4 poziomach ludzkiej tkanki: naskórku, skórze właściwej, tkance tłuszczowej i mięśniach.

Jeśli chcesz:

 • Zredukować objętość tkanki tłuszczowej
 • Zlikwidować rozstępy (po ciąży, nagły przyrost lub spadek wagi)
 • Zlikwidować obwisłą, wiotką skórę; drugi podbródek, chomikowe policzki, pelikany (efekt motyla)
 • Zredukować cellulit
 • Poprawić owal twarzy
 • Nieinwazyjne wymodelować i wykonturować sylwetkę
 • Poprawić wygląd dłoni
 • Usunąć linie palacza
 • Wypłycić zmarszczki wokół oczu, ust i czoła

– to technologia TriPolar RF i TriLipo DMA poradzi sobie z Twoimi problemami!


4 GŁOWICE

Pollogen LEGEND™ został wyposażony w cztery głowice: trzy do redukcji tkanki tłuszczowej i modelowania ciała o potrójnym działaniu (Triple Action) oraz głowicę do resurfacingu skóry i zabiegów VoluDerm™:

 1. mała głowica manualna TriPollar-DMA do zabiegów na obszarach wrażliwych
 2. średnia głowica manualna TriPollar-DMA do zabiegów twarzy, szyi, rąk i dłoni
 3. duża głowica manualna TriPollar-DMA do zabiegów na obszarze brzucha, bryczesów, ud i pośladków
 4. głowica manualna- Hybrid Energy Micro-Needling: VoluDerm™

TriPolar RF– tripolarna fala radiowa (trzy elektrody pomiędzy którymi przebiega prąd. Ładunki zamieniają się między sobą, wchodząc w tkankę jak wir, fokusując się w miejscu, w którym w danym momencie znajduje się głowica). Skuteczność TriPolar RF jest klinicznie i histopatologicznie potwierdzona.

DZIAŁANIE FAL RADIOWYCH

Energia fal radiowych stosowana jest w zabiegach, które skutecznie modelują sylwetkę, redukują cellulit i tłuszcz. Fale rozgrzewają włókna kolagenowe do 45-60 o C, czego efektem jest przebudowa kolagenu, a w konsekwencji poprawa jakości skóry bez uszkodzenia naskórka.

W wyniku ciepła następuje stymulacja fibroblastów do odbudowy oraz wytwarzania kolagenu i elastyny, dająca efekt wypełnienia zmarszczek. Zwiększa się gęstość, elastyczność i napięcie skóry; poprawie ulega owal twarzy i koloryt cery. Fale radiowe stymulują również tkanki powierzchowne i głębiej położone, poprawiając ich dotlenienie, odżywienie i mikrocyrkulację.

Głębokie kontrolowane podgrzewanie podskórnych warstw tłuszczu, napinanie tkanek oraz przyspieszanie krążenia krwi umożliwia drenaż złogów tłuszczu przez układ limfatyczny, dzięki czemu cellulit ulega znacznemu zmniejszeniu.

TriLipo DMA– dynamiczna aktywacja mięśni, która stymuluje mięśnie, powodując ich skurcz. Skurcz mięśnia następuje na całej jego powierzchni, a nie tylko na przyczepach-działanie zbliżone do strechingu dzięki czemu wysmuklamy mięsień. Eliminacja tłuszczu jest zwiększona dzięki jednoczesnemu stosowaniu ciśnienia wewnątrz i na zewnątrz warstwy tłuszczowej. Połączony efekt TriPolar RF i TriLipo DMA intensywnie podgrzewa podskórną tkankę tłuszczową, powodując zmniejszenie jej objętości, dodatkowo zwiększa cyrkulację krwi, optymalizując dotlenienie i detoksykację tkanki.


Potrójne działanie redukujące tkankę tłuszczową i modelujące sylwetkę

UWALNIANIE

Energia RF generowana przez TriPollar® rozgrzewa podskórną tkankę tłuszczową, zmuszając komórki do uwalniania płynnego tłuszczu, który później podlega naturalnemu metabolizowaniu.

USUWANIE

DMA powoduje kurczenie się mięśni na skutek aplikowanego z zewnątrz ciśnienia. Na skutek „ściskania”, tłuszcz jest drenowany bezpośrednio z komórek.

MODELOWANIE

Jednoczesne metabolizowanie uwolnionego tłuszczu i regeneracja włókien kolagenowych powodują długotrwałe wymodelowanie ciała i ujędrnienie skóry.


CZAS I CZĘSTOTLIWOŚĆ

Standardowa seria to 4-6 zabiegów ( nie u wszystkich Klientów rezultaty są takie same). Aby zapewnić pełną satysfakcję Klientów informujemy iż:

 • zabiegi redukują obwód ciała (objętość tkanki tłuszczowej), ale nie redukują wagi
 • wygląd cellulitu jest znacząco poprawiony, ale nie wyeliminowany
 • głębokie zmarszczki są złagodzone, spłycone, ale nie wypełnione (nie jest to wypełniacz)
 • należy stosować się do zaleceń specjalisty .

System Legend to połączenie wielu technologii :TriPolar RF, TriLipo DMA i Hybrid Energy, które daje możliwość kompleksowego oddziaływania na organizm ludzki.


EFEKTY