Jesteś tutaj: Strona główna / Kosmetologia pielęgnacyjna / Oxybrazja

Oxybrazja

OKSYBRAZJA – NOWOCZESNA METODA OCZYSZCZANIA SKÓRY

Oksybrazja- zwana też peelingiem wodno-tlenowym, to rodzaj mechanicznego peelingu, gdzie czynnikiem złuszczającym jest strumień rozproszonych kropelek soli fizjologicznej i powietrza pod ciśnieniem za pomocą specjalnie skonstruowanego aplikatora. Zabieg łączy w sobie dobroczynne właściwości soli fizjologicznej, będącej sterylnym roztworem 0.9 %chlorku sodu w wodzie oraz powietrza z 21% zawartością życiodajnego tlenu.

SÓL FIZJOLOGICZNA – BOGACTWO MINERAŁÓW

Sól fizjologiczna nie bez przyczyny jest podstawowym środkiem nawadniającym w medycynie-posiada bowiem stężenie identyczne z płynami ustrojowymi w organizmie ludzkim. Jest substancją całkowicie neutralną i niealergizującą. Bogactwo (ok.104) dobroczynnych dla skóry mikro- i makroelementów potęguje efekt nawilżenia, zmiękczenia i wygładzenia skóry. Dodatkowo sól dotlenia i odżywia skórę, pobudza krążenie w komórkach, likwiduje drobne niedoskonałości. Oprócz złuszczania oksybrazję wykorzystuje się jako terapię zimnem, co hartuje i wzmacnia ściany naczyń krwionośnych, dlatego jest to doskonały zabieg dla skór naczyniowych. Natomiast właściwości tlenu polegają głównie na działaniu dezynfekującym, co ma ogromne znaczenie w przypadku zmian trądzikowych.


Jeśli chcesz:

  • Odżywić, nawilżyć, wygładzić i pojędrnić skórę
  • Pobudzić krążenie krwi w skórze
  • Złuszczyć martwy naskórek
  • Dostarczyć skórze cennych minerałów

– oksybrazja – to właściwe rozwiązanie dla niedoskonałości Twojej skóry!


CZAS I CZĘSTOTLIWOŚĆ

Zabiegi oksybrazji można wykonywać 1 raz w tygodniu ( w Synergii nasi specjaliści indywidualnie dobierają ilość zabiegów w serii, w zależności od stanu skóry, problemu, reakcji na zabieg). Sam zabieg mikrodermabrazji wodno-tlenowej trwa ok.30 minut (w przypadku złuszczenia, odświeżenia, nawilżenia), jednak bardzo często oksybrazja wykorzystywana jest jako preludium do zabiegów pielęgnacyjnych KLAPP. Świetne rezultaty przynosi również w połączeniu z zabiegami mezoterapii bezigłowej SKINSHOOTER by KLAPP (zdecydowanie potęguje efekty mezoterapii).