Jesteś tutaj: Strona główna / Kosmetyka wizualna / Manicure

Manicure

MANICURE – PIĘKNIE, SZYBKO I BEZPIECZNIE

W strefie manicure nasze stylistki służą profesjonalną pomocą w pielęgnacji paznokci, dłoni; pomagają wybrać odpowiednią stylizację do kształtu palców, płytki, aby wydobyć naturalne piękno, a ukryć coś, czego nie chcemy pokazać. Wiedza i doświadczenie manicurzystek sprawia, że są one w stanie wyczarować zachwycającą stylizacje zgodnie z temperamentem Klientki, wiekiem czy charakterem imprezy (wieczór panieński, ślub, baby boomer, urodziny czy jakakolwiek ważna uroczystość).


METODY

Dbając o naturalną płytką paznokcia manicurzystki wykorzystują akryl i żel (w zależności od kondycji płytki paznokcia, rodzaju, kształtu), potem zaś nakładają lakier hybrydowy. W związku z tym, nie narażają Klientów na uszkodzenia naturalnej płytki (po zdjęciu akrylu czy żelu-płytka paznokcia jest w stanie nienaruszonym: zdrowa, błyszcząca, nie rozdwaja się ). Poza tym każdą stylizacje usuwamy frezarką z odpowiednim frezem, a nie acetonem, który bardzo niszczy płytkę paznokcia (staje się cienka, matowa, łamie się i rozdwaja).

BEZPIECZEŃSTWO

Mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo naszych Klientek manicurzystki używają frezarek z wysterylizowanymi frezami (jako jedyni w Węgrowie i okolicy posiadamy własny autoklaw medyczny II generacji). Każda Klientka ma swój jednorazowy jałowy zestaw frezów, cążek, dłutek czy innych narzędzi potrzebnych do wykonania wymarzonej stylizacji. Sterylizacja w autoklawie sprawia, że wszystkie przetrwalniki drobnoustrojów, grzybów, wirusów czy innych zostają unieszkodliwione. Autoklaw medyczny II generacji, którym dysponujemy to 100% gwarancji, zatem dbajmy wspólnie o własne zdrowie i bezpieczeństwo.

PRODUKTY

Nasze stylistki pracują na marce polskiego producenta Sun Flower Professional, który od 20 lat udoskonala skład swoich produktów, dba o design i szatę graficzną. Jest to fabryka posiadająca własną mieszalnię i rozlewnię. Wszystkie produkty tej marki są atestowane, certyfikowane, pozbawione szkodliwych toksycznych substancji, dopuszczone do kontaktu ze skórą (nawet bardzo wrażliwą).

ZAKRES USŁUG

W strefie manicure możemy wykonać dowolną stylizację zgodnie z oczekiwaniami naszych Klientów.

  • Założenie akrylu/żelu/porcelany na naturalną płytkę
  • Uzupełnienie akrylem/ żelem/porcelaną
  • Manicure hybrydowy
  • Manicure klasyczny
  • Manicure biologiczny
  • Manicure ślubny
  • Stylizacje okolicznościowe (migdał klasyczny, migdał rosyjski, square, oval, pipe).