Jesteś tutaj: Strona główna / Kosmetologia estetyczna / Głowica NIR

Głowica NIR

THERMOLIFTING NIR SOPRANO ICE- EFEKT LIFTINGU BEZ SKALPELA

Głowica NIRTM to urządzenie emitujące bliską podczerwień (IR) do 1300 nm. Głowica NIRTM powoduje jednolite i stopniowe rozgrzanie warstw skóry właściwej (głębokość penetracji-4mm) do 42-44oC ze stałym chłodzeniem powierzchniowym. Powoduje to skrócenie włókien kolagenowych i stymulację fibroblastów do produkcji nowych włókien. W efekcie skóra zostaje zagęszczona, zwiększa się jej napięcie i elastyczność. Zatem efekt liftingu bez skalpela jest możliwy! Thermolifting NIRTM to zabieg, który natychmiast napina Twoją skórę i radykalnie ją odmładza- i to bez konieczności sięgania po chirurgiczne metody.

Jeśli chcesz:

  • Ujędrnić wybrane partie ciała (tzw.pelikany-obwisła skóra ramion, zwisający brzuch, bryczesy, opadającą skórę nad kolanami, zniszczone dłonie, opadające pośladki)
  • Zlikwidować zmarszczki, bruzdy, efekty fotostarzenia
  • Pozbyć się wiotkiej skóry (również po porodzie, odchudzaniu, szybkiej utracie wagi)
  • Zwiększyć napięcie i gęstość skóry
  • Podjąć profilaktyczną terapię anty-aging
  • Pozbyć się bólu mięśni i stawów

– ten zabieg jest stworzony właśnie dla Ciebie.

DLA KOGO PRZEZNACZONY JEST THERMOLIFTING NIR SOPRANO ICE

Zabiegi liftingujące przeznaczone są zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, w każdej grupie wiekowej, bez względu na rodzaj skóry, fototyp. Wolno je wykonywać również na skórze naczyniowej oraz opalonej. Ten rodzaj zabiegu można wykonywać cały rok. Jest to zabieg w pełni bezpieczny, nieinwazyjny, dlatego nie wymaga od Klienta okresu rekonwalescencji.

CZAS ZABIEGU I CZĘSTOTLIWOŚĆ

Laserowy thermolifting jest zabiegiem trwającym od 30 do 60 min. w zależności od obszaru ciała. Jeśli działamy profilaktycznie to osoby do 35 rż. potrzebują 1 sesji; natomiast osoby po 35 rż. powinny wykonać serię 4- 6 sesji (1-2 sesje co 2 tygodnie; 3-4 sesja co 3 tygodnie; 5-6 sesja-co 8 tygodni).

EFEKTY THEROMOLIFTINGU NIR

Efekty napięcia, ujędrnienia są natychmiastowe; widoczne zaraz po sesji zabiegowej. Jednak najbardziej spektakularny rezultat obserwujemy po 4-6 miesiącach (skóra potrzebuje tyle czasu na pełną przebudowę i produkcję nowych włókien kolagenowych).